top of page

לשנות את מערכת היחסים שלנו עם אנרגיית החיים

Desert Landscape
pexels-arina-krasnikova-6998265.jpg

קורס נשימת הצ'י הוא קורס מוקלט ומקיף שנועד לעזור לכם לרפא את מערכת היחסים שלכם עם הנשימה ועם אנרגיית החיים שלכם (צ'י). הקורס כולל כ 5 שעות של שיעורי עומק, תרגילים נדירים, ומדיטציות עמוקות שיעזרו לכם להתחבר לאנרגיית החיים שלכם דרך נשימה, מיניות ומודעות. הקורס נולד מתוך קורס שארך כחודש שהעברתי ב 2023 במצפה רמון. התגובות היו כל כך משמעותיות, שהחלטתי להקליט את הקורס בשביל אנשים שלא יכולים להיות בקורס האמיתי, ולתמצת אותו אל תוך מסגרת ברורה של שיעורים ממוקדים ועמוקים.

 

הקורס כולל 5 פרקים:

1.     מבוא לקורס- הגישה המערכתית ותזונה מיטיבה.

2.     נשימה וצ'י.

3.     מיניות וצ'י.

4.     מיינד וצ'י.

5.     צ'י ביחסים בין אישיים.

 

כל פרק הוא מקיף וכולל שיעורי עומק, תרגולים ומדיטציות. הפרק החמישי כולל בתוכו גם סדנת דימיון וכתיבה מונחית. בפרק של המיניות ישנו גם חומר כתוב להרחבת התרגול בבית. 

Energy Healing

הקורס חוקר דרך נשימה את מסתורי מקורות האנרגיה שבתוכנו ומחוצה לנו, אנרגיה שמתגלה דרך נשימה עמוקה וטבעית שמשפיעה על הרוחניות שלנו, המיניות שלנו, ותחושת החיים שלנו.

הנשימה הזאת היא לא רק נשימה של אוויר, אלא היא נשימה של מה שבמסורת הטאו כינו צ'י, ובמסורת ההודית פראנה. צ'י זו אנרגיית החיים שרובנו לא מודעים אליה באופן ישיר, אבל היא משפיעה מאד על תחושת הנינוחות שלנו- הגופנית והנפשית. נשימת צ'י קשורה באופן עמוק לתחושת החיוניות, הפתיחות, והחיבור שלנו לאחרים.

pexels-antoni-shkraba-6252164_edited.jpg

הקורס 'נשימת צ'י' מלמד גם נשימה עמוקה רגילה, וגם דרכים לחבר את הנשימה הזאת לאנרגיית החיים שסובבת את כולנו. היא משלבת ידע עתיק שאפשר למצוא במקומות מאד מעטים בעולם כיום, וגם גילויים חדשים שמשתתפי הקורס יהיו הראשונים להכיר אותם. 

pexels-klaus-nielsen-6303739.jpg

יש שתי מטרות עיקריות לקורס:

 

הראשונה, זה ללמוד לנשום עמוק באופן טבעי. רובנו יודעים לנשום עמוק רק באופן מכוון, ותחת  ריכוז. בקורס נלמד איך לאפשר לנשימה למלא אותנו באופן עמוק, בלי לחשוב עליה.

המטרה השנייה, זה לעזור לאנשים להכיר את אנרגיית הצ'י בסביבה ובגוף שלהם. וללמד אותם איך לאפשר לאנרגיה הזאת לנוע בגוף שלהם למרכזי אנרגיה שונים שנקראים צ'אקרות. תנועה זו מאפשרת היפתחות ברבדים שונים של הנפש שלנו. 

pexels-ekaterina-bolovtsova-7113296.jpg

הקורס יכול לעזור לאנשים שמחפשים לחקור את הדברים הבאים:

 

חיוניות, רוגע ושמחה- נשימה עמוקה במהלך היום עוזרת לגוף שלנו לשחרר רעלים שהצטברו בגוף. רעלים אלו עלולים לגרום לנו לתחושות של חרדה, עייפות כרונית, חוסר חשק ודיכאון. נשימה עמוקה גם עוזרת לשחרר חומרים כימיים טבעיים מעולים בגוף לכל התאים שלנו. נלמד בקורס איך לנשום באופן טבעי וממלא לאורך היום- בלי ריכוז ומאמץ.

 

התמודדות יותר נכונה עם רגשות שליליים- הנשימה העמוקה קשורה מאד לעולם הרגשי שלנו. נשימה עמוקה וטבעית מאפשרת לרגשות השליליים שלנו לעבור תהליך של התמרה טבעית וזיכוך.

הרחבת העושר המיני- הנשימה העמוקה של אוויר ושל צ'י, והכרת מרכזי האנרגיה בגוף, מאפשרים לנו להניע אנרגיה מינית באופן חופשי יותר. עבור גברים, זה מהפיכה של ממש, כיוון שזה  עוזר להם לחזק מאד את השליטה על השפיכה ולחוות מיניות בכל הגוף ולא רק באגן. גם עבור נשים מדובר במתנה, כיוון שנשימת הצ'י מלמדת את כולנו לפזר את המיניות שלנו בתאים יותר ויותר עמוקים של הגוף ומערכת העצבים. 

   ריפוי דפוסים של ניהול אנרגיית חיים במערכות יחסים-   נשימת  צ'י מבטאת את הדפוסים האנרגטיים הכי שורשיים שלנו, אלה שירשנו בילדות מסביבתנו המוקדמת. בקורס תעברו סדנא שתעזור לכם להתרפא מדפוסי הצ'י שלכם שמונעים מכם וממערכות היחסים שלכם צמיחה עמוקה. 

חיבור עמוק יותר עם העולם- נשימה עמוקה של הצ'י, מאפשרת לנו להתחבר לשדה המאחד של כולנו, ולנוע באופן הרמוני בחיים מתוך רגישות עמוקה אליו.

נוכחות בהווה- הנשימה העמוקה מסוגלת ליצור מסלול "עוקף מיינד", שמאפשר לנו לחיות בהווה באופן מעמיק והולך.

pexels-antoni-shkraba-6252164_edited.jpg

עדויות משתתפים בקורס במצפה רמון:

"הקורס פתח לי את הראש והמחשבה לגבי החיבור להווה, למודעות למבקר הפנימי, לשים לב אליו ואף לאהוב אותו ובכך לשחרר אותו קצת. החיבור לצ'י, תרגילי הצ'י קונג, התפיסה הפסיכולוגית בשילוב הצ'י על דפוסי האנרגיה שלנו מילדות, המדיטציות העמוקות. יצאתי מכל השיעורים האלה מלאה באנרגיה וקלילה. הלימוד על תפקוד הלשון חידשה לי ועזרה. בכללי הייתי שמחה לעוד מהתכנים הללו"

 "העברת לנו את זה בצורה סופר מדויקת , הגיונית ונעימה. הכל היה ברור ומובן. היה כיף שקיבלת אותנו עם חיוך כל הזמן. קיבלתי דרך להתחבר לרגע בצורה כל כך פשוטה. קיבלתי הרבה תובנות על איך המערכת הרגשית שלי בנויה ובעיקר בשיעור האחרון קיבלתי את היכולת להרגיש יותר טוב בני אדם. תודה רבה לך אהוב תעלה ותצליח ותפציץ את החוכמה הזאת 🙏🏼 תודה רבה"❤️

bottom of page